קרן ישראל - מומחית לרפואה סינית

תזונה - אורח חיים

לכל אחד מאיתנו ישנם מזונות המתאימים לו וישנם כאלה שפחות. לכל אחד מאיתנו אורח חיים שונה וצורך תזונתי שונה בהתאם לכך. דרך אבחון מעמיק של תלונות המטופל עם אבחנת הדופק, הלשון, הגוף ובדיקות מעבדה נדרשות, אני מתאימה למטופלי תזונה ייחודית, התומכת בתהליך הריפוי. תזונה מתאימה לאדם תחזק אותו ותשפר את איכות חייו. בעת הצורך אני משלבת תוספי מזון שונים ושימוש בצמחי מרפא סינים וארץ ישראלים המאיצים את התהליך. הרפואה הסינית עושה שימוש במאות צמחים ומינרלים המסיעים במצבים שונים. חלק מהצמחים ניתן בפשטות לשלב בתזונה או כפורמולה. צמחים ומינרלים אלה בעלי השפעה על האיברים ועל מערכות שונות בגוף. כל מזון יוצר אצלנו תגובה בגוף, כל טעם משפיע עלינו אחרת, צורת הבישול, התיבול, הטמפרטורה, המרקם וצבע האוכל משפיעים עלינו ואנו מגיבים בהתאם. אם נדע מה מהמזונות מתאים לנו, נוכל לשפר את בריאותנו במידה ניכרת. מחלות רבות ניתנות לריפוי בעזרת תזונה מתאימה וניתן לעשות זאת בקלות.
תזונה חשובה מאוד לאנשים בריאים ולמי שסובל מחוסר איזון ומחלה. התזונה חשובה עוד יותר כאשר מדובר בבעיות בדרכי עיכול, מחלות מעיים שונות, קיבה, כולסטרול, אנמיה, בריחת-סידן, סכרת, עודף משקל, יתר לחץ דם, בעיות קשב, ריכוז, זיכרון ועוד.
כשאנו מאפשרים לגוף לקבל את התזונה המתאימה לו ובמקביל מורידים מהתפריט מאכלים הפוגעים בנו, יוצרים מחלות ומעכבים את פעילות הגוף, התוצאות מיידיות ואיכות החיים שלנו משתנה לטובה בכל הרמות.
פרחי באך
גן הילדים הוא כר פורה להעברת מחלות.
חזקו את מערכת החיסון של ילדכם לקראת החורף
בעזרת פרחי באך.
פרחי באך לתזונה
תחומים פופולריים: טיפול במיגרנה, טיפול בעצירות, דיקור סיני לילדים, דיקור סיני בהריון, היפוך עובר, דיקור סיני, שיאצו, מומחית לרפואה סינית
קרן ישראל - מומחית לרפואה סינית, קליניקה: חולון (ליד הקניון)    נייד: 050-8277224    דוא"ל: keren@kerenisrael.co.il