קרן ישראל - מומחית לרפואה סינית

קורס הילינג

:תיאור הקורס
קורס הילינג וריפוי אנרגטי מתקדם, מקנה שיטת טיפול מרתקת ומתאימה למי שעוסק בתחום הרפואה המשלימה או למי שמתעניין בתחום הרוח. במהלך הקורס אני מאפשרת לתלמיד להתחבר ולהכיר סוגי אנרגיות שונים באמצעותם יוכל לטפל בבעיות פיזיות, נפשיות ופסיכולוגיות. הטיפול נעשה באמצעות מגע כשהמטופל נוכח בחדר או כטיפול מרחוק. במהלך קורס הילינג זה המטפל לומד לקרוא את המטופל בכל רבדיו ולקבל תמונת אינפורמציה מלאה. הטיפול משפיע על כל רמות החיים, עוזר ומטפל בבעיות בריאות, מרגיע ומעודד החלמה וריפוי, מחזק ומשמר את הגוף והנפש, מחזיר את המטופל לייעודו ובכך מפשט את החיים ומשפר את איכותם.
:מבנה הקורס
הקורס בנוי מ-10 מפגשים.
משך כל מפגש 2.5 - 3 שעות.
:תכני הקורס
בקורס הילינג זה נלמד מהו ההילינג. כיצד להשתמש באנרגיות ריפוי, נתחבר ונכיר מגוון אנרגיות לריפוי נפשי פיזי ורוחני. נחווה מדיטציות, נלמד להשתמש במטוטלת לשם אבחנה וטיפול, נלמד כיצד לאבחן ולטפל באמצעות קערה טיבטית, קול וצבעים. נלמד כיצד לנקות, לחזק ולשמור על ההילה, קריאת ההילה האנרגטית. נלמד לראות את העין השלישית. נלמד טיפול באמצעות קריסטלים מקרוב ומרחוק. נלמד לנקות אנרגיות שליליות, עין הרע וקארמה שלילית. נלמד כיצד לפתוח את המזל והשפע. ועוד סודות מרתקים אחרים.
ביורגונומי :קישור מומלץ
:הערות
בקורס אין צורך בידע מוקדם.
בסיום הקורס תינתן תעודת מטפל הילינג.
תחומים פופולריים: טיפול במיגרנה, טיפול בעצירות, דיקור סיני לילדים, דיקור סיני בהריון, היפוך עובר, דיקור סיני, שיאצו, מומחית לרפואה סינית
קרן ישראל - מומחית לרפואה סינית, קליניקה: חולון (ליד הקניון)    נייד: 050-8277224    דוא"ל: keren@kerenisrael.co.il