קרן ישראל - מומחית לרפואה סינית

פרחי באך

על פרחי באך אפשר למצוא מידע רב באינספור אתרי אינטרנט. אני בחרתי להציג את פרחי באך מזוית קצת שונה. בעיני 38 התמציות של באך הן ריפוי אמיתי באהבה. התמציות מורכבות ממיצוי של פרחי בר הגדלים בתנאים טבעיים באנגליה. לכל תמצית פרחים קיים תדר אנרגטי שונה ומיוחד שיכול לרפא ולסייע במגוון בעיות. את פרחי באך לוקחים במינון של מספר פעמים ביום בטיפטוף לפה או במשקה ועל ידי כך יוצרים הידהוד של האנרגיה המתוקנת והגוף יכול לרפא את עצמו. פרחי באך עוזרים לאדם לשנות את הדברים בחיים שאינם תורמים לבריאותו ואינם משרתים את טובתו. פרחי באך מתאימים לכולם: פעוטות, ילדים ומבוגרים. הדבר המדהים ביותר בטיפול בעזרת פרחי הבאך הוא הפשטות.
פרחי באך מתאימים במיוחד לבעיות באספקט הנפשי והפסיכולוגי. לדוגמא: פחדים וחרדות. לחץ ומתח נפשי. דיכאון, ייאוש, רגשות אשם, חוסר בטחון עצמי, מחשבות טורדניות, הרגלים והתמכרויות, קושי בקבלת החלטות, עייפות, דאגנות, חוסר סובלנות, תלותיות, אדישות, חוסר אהבה, רגישות יתר, קינאה, כעס, קושי להתגבר על העבר, טראומה וכאב. הטיפול יעיל וחשוב במיוחד לאנשים בתקופות קשות ולחוצות, לנשים לפני לידה, ולמחלימים מניתוח, טראומה או מחלה ממושכת. הטיפול יעיל מאוד לילדים הסובלים מחרדות, חוסר בטחון, בעיות שינה, קושי בגמילה, אנשים המקבלים תרופות ועוד. היופי בפרחי באך הוא שלאחר שיחה ואבחון מתאים ניתן להרכיב תמצית ייחיודית המתאימה בדיוק לך ובתוך תקופה קצרה תוכל לראות שינויים מהותיים בחייך על פי רצונך.
דיקור סיני
הוכח כי הדיקור הסיני
מעלה בגופנו את רמות הסרטונין,
משפר את מצב-הרוח ומטפל בדיכאון!
דיקור סיני בשילוב פרחי באך
תחומים פופולריים: טיפול במיגרנה, טיפול בעצירות, דיקור סיני לילדים, דיקור סיני בהריון, היפוך עובר, דיקור סיני, שיאצו, מומחית לרפואה סינית
קרן ישראל - מומחית לרפואה סינית, קליניקה: חולון (ליד הקניון)    נייד: 050-8277224    דוא"ל: keren@kerenisrael.co.il