קרן ישראל - מומחית לרפואה סינית

דיקור סיני בהריון

מאת: קרן ישראל, מומחית ברפואה סינית
נשים רבות שואלות אותי על דיקור סיני בהריון. האם מומלץ או מסוכן לקבל דיקור סיני במהלך הריון? מאיזה שלב מומלץ הטיפול? באיזה תדירות? לאילו בעיות יעיל  הדיקור במהלך ההריון? האם יש סכנה לעובר כתוצאה מהטיפול? והאם ניתן לטפל בעובר במהלך ההריון?

לכן, החלטתי לכתוב על הנושא באופן יסודי שייתן תשובות מדויקות וברורות ככל האפשר.

לרפואה הסינית והדיקור הסיני יש המון מה להציע לנשים עוד טרם כניסתן להריון - כשהמטרה היא חיזוק הגוף והכנתו להריון קל ובריא. אך בזאת נעסוק בהזדמנות אחרת.

מרגע ההפריה חלים על הגוף האישה אין ספור שינויים גופניים וריגשיים. שינויים הורמונאליים, שינויים במבנה האגן ומבנה הגוף, שינויים בסדר העדיפויות של הגוף והמוח, שינויים רגשיים, עלייה במשקל ובנפח הדם, חשקים, סלידות ועוד.

הריון הוא תהליך בריא של הגוף וכאשר האישה מגיעה לתהליך זה מאוזנת ובריאה היא תחווה הריון קל, מהנה, בריא ועם התפתחות בריאה של העובר!

הבעיה מתחילה כאשר האישה מתחילה את ההריון במצב של חוסר איזון. חוסר איזון יכול להיות חוסר דם, בעיה בתפקוד של הכבד, לחץ ומתח, מחלות כרוניות למינהן (כמו מגרנה), או מיד לאחר לידה, ניתוח או טיפולים הורמונאלים.

לדיקור הסיני בהריון קיימת אפשרות יוצאת דופן ויעילה להביא את האישה לאיזון אופטימלי. הכלים העומדים לרשות הרפואה הסינית בזמן הריון הם: דיקור סיני, התאמת תזונה ותוספי מזון, שיאצו, צמחי מרפא ומוקסה. אני משלבת גם טיפול אנרגטי ופרחי באך היעילים מאוד.

דיקור סיני בהריון שונה מכל טיפול אחר מאחר ובטיפול זה מטפלים ב- 2 אנשים. האם והעובר. נקודות הדיקור שיבחרו על- פי מצב האם ואבחון יסודי של דופק האם יותאמו באופן מדויק למצב של האם והעובר.

דרך אבחנה זאת יהיה ניתן לטפל בבעיות קיימות ולרפא אותן, יהיה ניתן לחזק את האם והעובר וחשוב לא פחות - יהיה ניתן למנוע את הדבר הבא!

במהלך ההריון קיים טיפול תחזוקתי שמטרתו לשמור על האם, להקל ולהנעים את תקופת ההריון, להביא את האם במצב בריא ומוכן ככל האפשר ללידה, לאפשר התפתחות תקינה לעובר ולמנוע היווצרות מומים או סיבוכים. דיקור סיני בהריון מתייחס לכל שלב בתקופת ההריון בהתאמה לשבוע ההריון והתפתחות העובר.

נשים הנעזרות בטיפולי דיקור סיני בהריון הן נשים בריאות יותר, מאוזנות ומאושרות יותר וכך גם העובר.

שיהיה לך הריון בריא ומאושר!

תחומים פופולריים: טיפול במיגרנה, טיפול בעצירות, דיקור סיני לילדים, דיקור סיני בהריון, היפוך עובר, דיקור סיני, שיאצו, מומחית לרפואה סינית
קרן ישראל - מומחית לרפואה סינית, קליניקה: חולון (ליד הקניון)    נייד: 050-8277224    דוא"ל: keren@kerenisrael.co.il