קרן ישראל - מומחית לרפואה סינית

דיקור סיני

דיקור סיני (אקופונקטורה) מהווה חלק נכבד מהרפואה הסינית בת אלפי
השנים. דיקור נעשה בעזרת מחטים דקות ועדינות במיוחד, סטריליות וחד
פעמיות, המוחדרות לנקודות שונות בגוף. נקודות הדיקור משפיעות על הגוף והנפש ובעזרתן ניתן לרפא מחלות, לחזק את הגוף ולשפר את תפקודו. הרפואה הסינית העתיקה נשענת על "תורת הגזעים והענפים", גישה הוליסטית הרואה את האדם כמיקשה אחת של גוף, נפש ורוח.
הטיפול ברפואה הסינית, בדיקור ובשיאצו מתמקד בשורש הבעיה, בחיזוקו והזנתו של המקום החלש ועל-ידי כך ריפוי האדם והעלמות הסימפטומים.
אבחון הבעיה נעשה על ידי מספר כלים במקביל: שיחה, אבחנת דופק, לשון, גוף ומפת הלידה של המטופל. באמצעות כלים אלה מתקבלת תמונה מלאה על מצבו הגופני והנפשי של המטופל.
הקשיבו לגופכם! הגוף שלנו משקף לנו בבריאות ובחולי מה מצבו.
כאבים, חולשות ובעיות שונות הם למעשה אותות מגופנו כי "משהו לא בסדר".
אם נדע לזהות את הסימנים ולתת להן ריפוי אמיתי הבעיה תיפתר והאדם
יתחזק, יבריא ויתחסן. הדיקור ברפואה הסינית העתיקה מתאים לכולם:
פעוטות וילדים, נוער, מבוגרים ונשים בהריון.
הטיפול מתאים לאנשים בריאים הרוצים לשמור על איכות חייהם, לתחזק ולמנוע מחלות, וכמובן לאנשים חולים או הסובלים מבעיות שונות.
הרפואה הסינית העתיקה יעילה בטיפול במגוון רחב של בעיות.
לדוגמה: בעיות במערכת העיכול (קרוהן, כיבים, עצירויות, טפילים), מערכת הנשימה (אסטמה, התקררויות תכופות, אלרגיות), מערכת המין והפוריות. בעיות עור, אנמיה, סחרחורות, בעיות אורטופדיות (כאבי גב, מפרקים, צוואר ופריצות דיסק). אוסטיאפורוזיס, מגרנות ועוד רבות אחרות. הטיפול בדיקור נעשה בתדירויות שונות בהתאם לצורכי המטופל. לרוב הטיפול משולב בשיטות טיפול נוספות כמו שיאצו, תזונה, צמחי מרפא ותוספים, פרחי באך, ביורגונומי ועוד לפי הצורך.
תחומים פופולריים: טיפול במיגרנה, טיפול בעצירות, דיקור סיני לילדים, דיקור סיני בהריון, היפוך עובר, דיקור סיני, שיאצו, מומחית לרפואה סינית
קרן ישראל - מומחית לרפואה סינית, קליניקה: חולון (ליד הקניון)    נייד: 050-8277224    דוא"ל: keren@kerenisrael.co.il